Music Week #2

, , 7 komentarzy

Mała, świąteczna obsuwa, ale już jest. Music Week część druga. Zapraszam!

GrouperParadise Valley

Bardzo przyjemny singiel autorstwa Liz Harris, stojącej za projektem muzycznym Grouper. To tylko dwa utwory, trwające łącznie niecałe 8 minut, z którymi warto się zapoznać. Zwłaszcza z Headache, który jest przyjemnym reprezentantem Ambientu. Główny, hipnotyczny motyw, przyjął formę rytmicznego beatu gitarowego, a całości dopełnia świetny wokal, lekko zawodzący i brzmiący jakby wydobywał się gdzieś z głębi innego wszechświata.

 

 

 


Twenty One PilotsTOPxMM

Twenty One Pilots odwiedziło studio nagraniowe wraz z zespołem MuteMath by przearanżować i ponownie nagrać pięć swoich utworów. Jak wyszło? Możecie przekonać się sami, video upamiętniające to przedsięwzięcie znajduje się poniżej.

 

 

 

 

 


Nine Inch Nails również postanowiło umilić końcówkę roku swoim fanom i wydało EP-kę noszącą tytuł Not the Actual Events.

 

 

 

 

 

7 komentarzy

 1. Basia_MoojConcept

  28/12/2016 16:32

  Twenty One Pilots znam i mam również w swojej kolekcji, Liz też ma ciekawą barwę, ale muszę sprawdzić inne jej utwory a ostatnia propozycja to nie moje klimaty, ale wszystkie Twoje propozycje można znaleźć również na Spotify… dzięki 🙂

  Odpowiedz
 2. Sniffonia

  29/12/2016 19:42

  Zacznę od Twenty One Pilots, bo nie muszę nawet przesłuchiwać „TOPXMM”, tym bardziej że w tym momencie słucham Addict With A Pen. Nowe aranżacje utworów z Blurryface są świetne. Cieszę się, że Tyler i Josh nie postawili na Stressed Out, tylko na mniej oczywiste piosenki, takie jak Tear In My Hear, które uwielbiam już w oryginale. Żałuję, że nie można zakupić fizycznej kopii tej ep-ki. Potrzebuję jej na półce.
  Nowego materiału Nine Inch Nails nie miałem jeszcze okazji przesłuchać, ponieważ zbyt dużo zamieszania mam teraz z podsumowaniem roku i odsłuchiwaniem piosenek wydanym w ostatnich dwunastu miesiącach, ale w wolnej chwili nadrobię zaległości.
  Liz Harris brzmi specyficznie i bardzo mi się to podoba. Coś mi ta kompozycja przypomina, ale nie jestem sobie w stanie przypomnieć teraz co. Niemniej jednak się zgadzam. Wokal wpasowuje się w całość idealnie. Pozdrawiam! 🙂

  Odpowiedz

Leave a Reply